Про компанію

Закупівля вторсировини

Утилізація

Вивіз сміття

Роздільний збір

Послуги

Готова продукція

Фотогалерея

Контакти

 

   
 
 

Про компанію

З 1996 року, два Брати Олег Костюшко та Максим Костюшко організували підприємство зі збору макулатури, орендувавши у ЗОШ №12 та ЗОШ №26. Підсобні приміщення використовували для організації пунктів макулатури. З цього і почався розвиток нашої компанії.

Всі ці роки ми інтенсивно розвиваємось, збільшили кількість прийомних пунктів. Асортимент вторинної сировини сьогодні це: макулатура, поліетилен, ПЕТ-пляшка, пінопласт, склобій, алюмінієва банка, дерево та інші види.

У 1999 році орендували та згодом викупили накопичувальну Базу за адресою: м. Київ, вул. Миру, 21. Всі ці роки ми постійно інвестуємо у розвиток нашої компанії, використовуємо новітні технології та обладнання. Постійно відвідуємо світові виставки та заходи, які стосуються теми управління відходами.

З 2004 року до нас приєднався Сергій Степанчук, який організував у нашій компанії департамент з вивезення побутового сміття. Почавши з одного ЗІЛ-130, ми розвинули парк до 20-ти європейських сміттєвозів, а також придумали та впровадили систему ефективного вивезення сміття у приватних секторах міста Києва. Були одними з перших, хто впровадив технологію роздільного вивезення сміття у Києві.

Підприємство постійно зростає та розвивається. Співробітники навчаються новітніх методів роботи, освоюють нові види обладнання.

«Крамар Рісайклінг»
стабільна сімейна компанія, яка має тривалу гарну репутацію та стабільну високу якість продукції.

Про компанію:

 

Крамар Рісайклінг на Коммунтех-2012:

 

Не викидайте пластикову тару:

 

 

Всю необхідну інформацію Ви можете дізнатись за телефонами:
(044) 599-11-23, (050) 462-07-15

 

 
 

© Крамар-Рісайклінг