Про компанію

Закупівля вторсировини

Утилізація

Вивіз сміття

Роздільний збір

Послуги

Готова продукція

Фотогалерея

Контакти

 

   
 
 

Вітаємо!

"Крамар Рісайклінг" - компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері комплексного управління відходами. Наші головні переваги – це багаторічна відмінна репутація, професіоналізм та висока якість продукції.

Комплексне управління відходами – дуже важлива та необхідна будь-якому великому місту процедура. Адже санітарний стан населеного пункту насамперед залежить від того, наскільки ефективно та якісно здійснюватиметься збір вторинної сировини та вивезення сміття. Щодня сотні та тисячі тонн різних відходів вирушають на міські звалища з великих та малих українських міст. Життєдіяльність сучасного міста, наприклад такого як Київ, пов'язана зі споживанням величезної кількості товарної продукції, будівництвом, знесенням та реконструкцією будівель та споруд різного призначення, ремонтом та обслуговуванням кілометрів торгових та офісних площ, що призводить до утворення тисяч тонн відходів вторинної сировини, які потребують переробки. Основними видами діяльності нашої компанії є:

Макулатура
Утилізація
Вивіз сміття
Послуги

Своєчасне вивезення сміття, вивезення будівельного сміття, переробка та утилізація відходів дозволяє підтримувати комфортне та безпечне проживання людей у великих містах. У повсякденному понятті "вивіз сміття" - це, як правило, вивіз побутового сміття. Однак вивіз побутового сміття становить лише малу частину від його загальної кількості. Вивіз сміття, вивіз будівельного сміття, промислових твердих та рідких відходів, відпрацьованого ґрунту, снігу тощо - вимагає додаткових технічних можливостей, спеціалізованого автопарку, спецконтейнерів та кваліфікованого персоналу.

Саме такою компанією, що спеціалізується на щоденному вивезенні сміття будь-якого походження, є наша компанія "Крамар Рисайклінг". Ми є ліцензованою компанією, маємо всі необхідні дозволи. Ми здійснюємо свою діяльність упродовж більше 20 років. За ці роки наші фахівці здобули значний досвід у всіх напрямках комплексного управління відходами.

 

 

Всю необхідну інформацію Ви можете дізнатись за телефонами:
(044) 599-11-23, (050) 462-07-15

 
 

© Крамар-Рісайклінг